OPOLSKA INTEGRACJA STUDENCKA
Nadchodzi coś wielkiego. Już 2 października 2026 przejmujemy klub Mango i oficjalnie rozpoczynamy nowy rok akademicki najlepszą imprezą w mieście.
● Klub Mango - ul. Oleska 102
● Start: 21:00
Czeka na Was wspólna zabawa w tropikalnym klimacie, tysiące uczestników, nowi znajomi i noc, którą będziecie wspominać jeszcze długo po rozpoczęciu zajęć.
Bilety działają systemem pulowym - kto pierwszy, ten płaci mniej. Nie zostawiaj zakupu na ostatnią chwilę, bo liczba miejsc jest ograniczona.
Zbierz ekipę, kup bilet i rozpocznij rok akademicki tak, jak trzeba.
Opolska Integracja Studencka - raz w roku, jedna noc!