PartyOnline Logo
  Witaj,

  Czym jest PartyOnline?

  Z myślą o nowych użytkownikach PartyOnline, stworzyliśmy ten krótki poradnik, który w kilku prostych krokach pokazuje, jak korzystać z naszej aplikacji oraz platformy.

  Podsumowanie

  Każdy krok staraliśmy się opisać prosto i przejrzyście. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie aplikacji, nie rozumiesz jej działania, albo jest dla Ciebie problematyczna, prosimy o wysłanie maila na adres: [email protected]

  Nasz Zespół postara się jak najszybciej rozwiać twoje wątpliwości. Od teraz masz możliwość oglądania ulubionych artystów, djów czy też miejsc na żywo, bez konieczności opuszczania swojego mieszkania. Czasami nie masz pomysłu gdzie wyjść do danego miejsca lub klubu, nie wiesz jaki dziś klimat i czego możesz się spodziewać? Aplikacja rozwieje twoje wątpliwości - a to dopiero przedsmak opcji, jakie serwujemy.

  Nie znalazłeś odpowiedzi?

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie aplikacji, nie rozumiesz jej działania, albo jest dla Ciebie problematyczna, prosimy o skontaktowanie się z nami.

  Skontaktuj się
  logo

  © 2020 · PartyOnline · All Right reserved

  StartO PartyOnlinePakietyPrzeglądajDla organizatorówMiejscaFAQKontaktPolityka prywatności

  PARTYONLINE SP. Z O.O. SP.K. realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich „opracowanie pakietu oprogramowania zawierającego algorytm rozpoznawania twarzy na rzecz firmy PARTYONLINE SP. Z O.O. SP.K.”. Celem projektu jest wzrost konkurencyjności firmy PARTYONLINE SP. Z O.O. SP.K. na polskim rynku oprogramowania dla branży klubowej oraz eventowej, poprzez zaoferowanie nowego, innowacyjnego produktu. Efektem projektu będzie opracowanie nowego produktu w wersji mobilnej, który znaczne podniesienie zarówno bezpieczeństwo jak i efektywność organizacji imprez. Wartość projektu wynosi: 282 900,00 PLN, z czego 195 500,00 PLN dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.Zobacz więcej