PartyOnline Logo
  Witaj,

  O Party Online

  Dowiedz się więcej o naszej aplikacji

  #Najkrótsza droga na imprezę

  Zorganizuj sobie imprezę w domu i włącz jeden z kilkudziesięciu streamów z klubów, domówek czy eventów. Zostań częścią społeczności Party Online i uczestnicz w internetowych imprezach lub odpal stream w z własnym wydarzeniem.

  #Imprezowa mapa Polski

  Od teraz żadna impreza nie będzie dla Ciebie tajemnicą. Włącz mapę Party Online i wybierz najbliższe twoim oczekiwaniom miejsce do zabawy z przyjaciółmi.

  Jesteś w obcym mieście? Skonfiguruj i zaplanuj sobie wieczór razem z Party Online.

  Znajdź na mapie polecane przez nas miejsca i sprawdź co się w nich dzieje klikając w miniaturkę

  Potrzebujesz reklamy w sieci?

  Zwiększ zasięgi z nami!

  PartyOnline.pl stworzone jest z myślą o streamingu, ale jednocześnie jest wspaniałym miejsce na reklamę Twojego produku lub usługi.

  Skontaktuj się
  logo

  © 2020 · PartyOnline · All Right reserved

  StartO PartyOnlinePakietyPrzeglądajDla organizatorówMiejscaFAQKontaktPolityka prywatności

  PARTYONLINE SP. Z O.O. SP.K. realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich „opracowanie pakietu oprogramowania zawierającego algorytm rozpoznawania twarzy na rzecz firmy PARTYONLINE SP. Z O.O. SP.K.”. Celem projektu jest wzrost konkurencyjności firmy PARTYONLINE SP. Z O.O. SP.K. na polskim rynku oprogramowania dla branży klubowej oraz eventowej, poprzez zaoferowanie nowego, innowacyjnego produktu. Efektem projektu będzie opracowanie nowego produktu w wersji mobilnej, który znaczne podniesienie zarówno bezpieczeństwo jak i efektywność organizacji imprez. Wartość projektu wynosi: 282 900,00 PLN, z czego 195 500,00 PLN dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.Zobacz więcej